GRIFFIN MEDICAL ALARM

Služba "Domácí tísňové péče"  pomáhá snižovat zdravotní a bezpečnostní rizika seniorů, osob osamělých, handicapovaných a ostatních kteří potřebují péčí, kontrolu nebo dohled.
Základem je jednoduché elektronické zařízení, které Vám umožní okamžité spojení s dohledovým centrem MEDICAL ALARM

Službu lze přirovnat k jistému druhu pojištění , které snižuje a odstraňuje strach z neposkytnutí pomoci v případě nějaké nehody , která se Vám může přihodit ve vašem soukromí a osamocení. 

                                                Jak služba funguje?

VYBRANÉ SLUŽBY

Služby pro jednotlivce
snížení zdravotního a bezpečnostního rizika
Služby pro organizace a samosprávu
zásobování a podpora monitoringu
Pomoc při financování
rozložení na splátky, nebo jiná forma financování

 

Systém "DOMÁCÍHO TÍSŇOVÉHO VOLÁNÍ" pro seniory jsme rozšířili o další službu. Poskytování pomoci i v prostorech mimo domov pomocí GPS. Zařízení slouží jako mobilní telefon s vestavěným GPS přijímačem, pomocí něhož lze lokalizovat osobu potřebující pomoc.

Zařízení "GPS GSM TRACKER "  vyhrálo letošní hlavní cenu Grang Prix na 5. ročníku veletrhu FOR SENIOR v Praze.
Jako nejlepší výrobek a služba v této oblasti. Toto je již 4. vítězství v této soutěži pro společnost GRIFFIN MEDICAL ALARM.

Zařízení slouží k přivolání pomoci, komunikaci a vyhledávání ztracených osob, zatoulanýcj a ztracených zvířat( psi , koně) a pohybujících se předmětů (auta, motocykly, kola atd.) 

Služba se provozuje pomocí GPS TRACKERU, jedná se o zařízení s funkcí mobilního telefonu se zabudovaným GPS přijímačem. Toto zařízení může automaticky v nastavených intervalech posílat SMS zprávy o své poloze pomocí GPS, také může být aktivně vyzváno centrálou o sdělení pozice objektu.
Pokud se monitorovaný dostane mimo vytyčený prostor, automaticky se vyvolá poplach s určením polohy.
GPS přijímač určuje aktuální polohu zařízení a odesílá data příslušné osobě nebo na operační centrálu

  Cena zařízení již od 5 000,- Kč, cena za službu dispečinku 480,- Kč měcíčně  

MEDICAL ALARM NOVINKY

2.8.2011
Naše nejstarší klientka.

Dne 5.8.2011 se dožívá naše nejstarší klientka paní Božena K. z okresu Česká Lípa uctyhodného věku 90 let. Naší klientkou je již čtvrtý rok a naše zařízení jí již třikrát pomohlo z...

... více
19.4.2011
FOR SENIOR 2011.

 

5.ročník veletrhu FOR SENIOR v Praze skončil dalším již čtvrtým vítězstvím naší společnosti v prestižní soutěži GRAND PRIX. Tentokkrát zvítězilo zařízení GPS TRACKER, sloužící k vyhledává...

... více
všechny novinky